közel 300 érdeklődő volt a GAMF KAR NYÍLT NAPJÁN

Közel 300 érdeklődő diák látogatott el 2019. november 27-én a Neumann János Egyetem GAMF Műszaki és Informatikai Karának nyílt napjára. Az érdeklődők tájékoztatást kaptak többek között a duális képzésről, a felvételi eljárásról és a Kar szakjairól. Az aulában a szakok standjai mellett a GAMF járműépítő csapatai és számos duális partner is várta a középiskolás diákokat és szüleiket. A délután folyamán Rakonczay Gábor, Rakonczay Gábor, kétszeres Guinness világrekorder és hatszoros óceánátkelő magyar hajós, az amerikai Év Kalandja Díj és a Magyar Formatervezési Díj tulajdonosa előadását hallgathatták meg az érdeklődők. Ő azt üzente a fiataloknak, hogy merjenek álmodni, mert a legmerészebb álmok is megvalósíthatóvá válnak, ha érdemben és minőségben teszünk érte, mert mindannyiunk feladata átkelni önmagunk óceánján. Ezután Eötvös Loránd a fizika fejedelme címmel Dr. Nagy Péter és Dr. Kőházi-Kis Ambrus, egyetemi oktatóink tartottak előadást.