Alapozd meg a jövődet Hilti Szerszám Kft-nél

Alapozd meg a jövődet Hilti Szerszám Kft-nél, duális gépészmérnöki képzés keretein belül!

A duális jellegű képzési forma bevezetésének elsődleges célja a felsőoktatás és a munkaerőpiac igényeinek összehangolása.

Miért érdemes a duális jellegű képzési formát választani?

• A legjobb szakemberektől tanulhatod meg a legfrissebb szakmai fortélyokat.
  • Juttatás a cégtől, pénzügyi önállóság, azonnali munkalehetőség.
  • Változatos és intenzív tanterv: a képzés 7 féléves.
  • Félévente 12-13 hét elméleti oktatást követően a munkahelyen szerzel gyakorlati ismereteket.
  • A legsikeresebbek közé tartozhatsz már tanulmányaid elején
  • A gyakorlatban is hasznosítható, biztos elméleti tudásra épülő szakismeretekre tehetsz szert!
  • Biztonságosan tervezhető életpálya

A Hilti név mára összefonódott az építőiparral:

A HILTI Szerszám Kft. a magas presztízsű HILTI termékek gyártója, mely erős piaci pozícióval rendelkezik a szerszámgép-gyártás piacon. A cég 100%-os tulajdonosa HILTI AG, mely a magyar cég számára is biztosítja a professzionális értékesítési hátteret, a szakmai/technológiai támogatást. A magyarországi leányvállalat 1989-ben érkezett Kecskemétre, mára közép-nagyvállalattá fejlődött, a működési sikereket látva az anyacég hosszú távú terveiben is stratégiai szerepet szán a társaságnak. Itt alapították meg a kelet-közép európai beszerzési központot, emellett Kollégáink számos közös kutatási/fejlesztési projektet végeznek a központi kutatási központtal.

Jelentkezéshez szükséges dokumentumok:

• Önéletrajz, Motivációs levél.
  • 3. év végi, 4. félévi tanulmányi eredmények másolata (ha már érettségivel rendelkezel, akkor a 4. év végi eredmények és az érettségi bizonyítvány másolata).
  • Nyelvvizsga bizonyítvány másolata (ha van, nem feltétel).
  • Szak megjelölése (amire jelentkezni szeretnél).

Jelentkezési határidő: 2020. február 9.

Ha érdeklődsz a gépészmérnöki pálya iránt, és hosszú távon szeretnéd megalapozni a jövőd egy professzionális környezetben, akkor vedd fel velünk a kapcsolatot az alábbi elérhetőségen:

NAGY ÁGNES ILDIKÓ

HR Munkatárs