Államközi Ösztöndíjas felhívások a 2021-2022-es tanévre

A Magyar Állam felajánlása alapján a Tempus Közalapítvány meghirdette a 2021-2022-es tanévre szóló új pályázati felhívását kétoldalú nemzetközi oktatási, tudományos és kulturális munkatervekben, megállapodásokban biztosított, külföldi intézményekben megvalósítandó rész- vagy teljes képzéses tanulmányokra, nyári egyetemi kurzusokra, valamint rövid és hosszú kutatói tanulmányutakra az Államközi Ösztöndíjak keretében.

Pályázhatnak magyar állampolgárságú alap-, mester és doktori szintű egyetemi, főiskolai hallgatók, oktatók, kutatók, kutatóintézetek munkatársai, valamint különféle művészeti ágak képviselői. Az elérhető ösztöndíj-típusok köre és a juttatások mértéke célországtól függően változik.

Bővebb információ a pályázati felhívásokról itt található: https://tka.hu/palyazatok/3005/allamkozi-osztondijak

HERNÁDI Anna / Ms. Anna HERNÁDI

egységvezető-helyettes / deputy head

felsőoktatási EGYSÉG / HIGHER EDUCATION DEPARTMENT

államközi ösztöndíjak / bilateral state scholarships

Tempus Közalapítvány / Tempus Public Foundation

1077 Budapest, Kéthly Anna tér 1., 1438 Budapest 70, Pf. 508.

T: (+36 1) 237 1300 / 162. mellékF: (+36 1) 239 1329

www.tka.hu