Versenykiírás - Egy nap alatt a logisztika körül 2019.

Versenykiírás - Egy nap alatt a logisztika körül*

2019. január 25-26-án a Neumann János Egyetem GAMF Műszaki és Informatikai Kar logisztikai mérnöki alapszak megrendezi a III. Egy nap alatt a logisztika körül című 24 órás logisztikai versenyt 11-15. osztályos középiskolás diákok számára.

A verseny célja

A műszaki terület és a logisztika iránt érdeklődő diákoknak betekintést engedni a logisztika világába, ezzel elősegítve pályaválasztási döntésüket.

A verseny résztvevői

Bármely középfokú oktatási intézmény 11-15. évfolyamos tanulói pontosan 3 fős csapatban. Egy csapat tagjai különböző iskolák és különböző évfolyamok tanulói is lehetnek.

A verseny időpontja, helyszíne

Az 1. fordulóban egy online tesztet kell kitölteni 2019. január 15. 24:00-ig. A 2. forduló 2019. január 25-én 12:00-kor kezdődik és 2018. január 26-án 12:00-kor ér véget a Neumann János Egyetem GAMF Műszaki és Informatikai Karán. (Pontos cím: 6000 Kecskemét, Izsáki út 10., térkép linkje)

A verseny határidői

A nevezési határidő 2018. január 15. 24:00. Értesítés a verseny 2. fordulójába való bekerülésről 2018. január 20. 24:00-ig.

Regisztráció a 2. fordulóra: 2019. január 25. 10 és 11 órától a kiküldött értesítő szerint.

Versenyfeladat

Az 1. fordulóban a csapatoknak készíteniük kell egy minimum 30 másodperces, maximum 2 perces videót a logisztika témakörében. A szervezők szeretnék, hogy a videóban a jelentkezők bemutassák csapatukat, valamint azt, hogy miért szeretnének részt venni a versenyen.  Ez egy maximum 100 MB-os MP4 fájl legyen. A szervezők teljesen a diákok kreativitására bízzák a videó műfaját, elkészítését. A videó mellett egy 5 kérdésből álló online feladatsort is meg kell oldaniuk a jelentkezőknek. A 2. fordulón egy valós ipari kihívásra kell megoldási javaslatot tenniük a csapatoknak.

Jelentkezés módja

Jelentkezni alább a „JELENTKEZZ MOST”-ra kattintva lehet, amely egy kérdőívhez (melynek része az online teszt) irányítja az érdeklődőket. Itt meg kell adni a csapat (a csapat email címéhez a kérdőívet kitöltő csapattag/kapitány email címét kell beírni) és a csapattagok adatait. Ezután ugyanazon a felületen fel kell tölteniük a minimum 30 másodperces, maximum 2 perces logisztikáról szóló videójukat. Végül válaszolniuk kell egy 5 kérdésből álló feladatsorra.

A verseny díjazása

Értékes díjak kerülnek kiosztásra a legjobb csapatok között. Az első helyezett csapat minden tagja EFOTT fesztivál bérletet kap.

JELENTKEZZ MOST!

A verseny szervezőinek elérhetősége

Telefon: +36 76 516 345 (Hétfő, szerda, csütörtök 10:00-15:00)

E-mail: tarjanyi.rita@gamf.uni-neumann.hu

A verseny támogatói

• Duvenbeck Logisztikai Kft.

• Autoliv Kft.

*A versenykiírás változtatásának jogát fenntartjuk.