RENDHAGYÓ MÓDON ZAJLOTT A "LOGISZTIKA DÉLELŐTTJE" A NEUMANN JÁNOS EGYETEMEN

2020. július 6-án került megrendezésre a Logisztika délelőttje a Neumann János egyetemen, rendhagyó módon az MS Teams webmeetingen keresztül. A rendezvényen tájékoztatást kaptak az érdeklődő diákok a beiratkozási teendőkről, illetve a Kar ösztöndíjairól annak érdekében, hogy szeptemberben már felkészülten tudjanak nekivágni tanulmányaiknak.

A Logisztika délelőttjét Dr. Török Erika nyitotta meg, és mutatta be a szak munkatársait. Az érdeklődő diákoknak lehetőségük nyílt beszélgetni Erdei Bálint, Bertus Brendon és Szekeres Fruzsina jelenlegi hallgatóinkkal. A résztvevők így többet megtudhattak a hallgatói életről vagy a logisztikai mérnöki alapszak tantárgyairól. Az esemény interaktivitását a Mentimeter prezentációs szoftver biztosította, melynek segítségével játékos formában ismerhettük meg az érdeklődők véleményét, gondolatait. Dr. Lelkes Zoltán, a logisztikai mérnöki alapszak szakfelelőse, elmondta: "Fontos feladatának érzi, hogy behozza az oktatásba a naprakész logisztikai tudást és ipari tapasztalatait. Célja, olyan hallgatók képzése, akik a végzés után megállják a helyüket a hazai és nemzetközi termelő vállalatoknál logisztikai vezetőként." A program használatát az Integrated Consulting Group támogatta, melyet ezúton is szeretnénk megköszönni.

Bízunk benne, hogy szeptemberben újra találkozunk. Addig is kellemes nyarat kívánunk minden leendő hallgatónknak!

Képzések