Cross-platformos AR alkalmazások fejlesztése

Eddie

Előadó: Muhi Kristóf

Időpont: 2019. február 27. 14:00 - 15:30

Helyszín: Informatika Tanszék, NJE GAMF MI Kar, Izsáki út 10., Kecskemét, 4-es épület, 315-ös terem

Az előadás leírása:

A mai modern informatika egyik feltörekvő technológiai vonala a kiterjesztett valóság (AR). Több informatikai óriáscégnek is megvan a maga fejlesztői környezete, pl. ARKit és ARCore, amelyek jelenleg igen nagy eszköz- és szoftverkorlátozásokkal érhetőek el. Az előadás során betekinthetünk egy platformfüggetlen AR fejlesztői könyvtár, a Vuforia gyakorlatias működésébe.

Az előadó rövid bemutatása:

Az Eddie (http://www.innobie.hu/#Eddie) nevű startupon dolgozom mint alapító és vezető fejlesztő. Az AR-el való ismerkedésem is ezzel a projekttel kezdődött, mivel az Eddie egy olyan oktatási platform mely kiterjesztett valóságot használva teszi élményszerűbbé a tanulási folyamatot.

Minden érdeklődőt szeretettel várunk! Az előadáson történő részvétel ingyenes.

Kérjük jelezze részvételi szándékát az esemény Facebook oldalán.