LEZAJLOTT A LOGISZTIKA NAPJA A NEUMANN JÁNOS EGYETEM GAMF KARÁN

INTERAKTÍV JÁTÉKOK ÉS ELŐADÁSOK SORÁN TANULHATTÁK MEG KÖZÉPISKOLÁSOK CSÜTÖRTÖKÖN, HOGY MI IS AZ A LOGISZTIKA. A NEUMANN JÁNOS EGYETEM GAMF MŰSZAKI ÉS INFORMATIKAI KARÁN MEGRENDEZETT ESEMÉNY ELSŐDLEGES CÉLJA A SZAKOK NÉPSZERŰSÍTÉSE VOLT.

A rendezvényre közel 100 érdeklődő középiskolás diák regisztrált. Az eseményt Dr. Török Erika, a GAMF Műszaki és Informatikai Kar oktatási dékánhelyettese nyitotta meg. Ezt követően a résztvevők egy olyan játékban vehettek részt, melynek tanulsága, hogy az információ megfelelő áramlása rendkívül fontos az életben és a logisztikában. A résztvevők tájékozódhattak a logisztikai mérnöki alapszakról, a duális képzésről, a felvételi, illetve diplomaszerzési feltételekről. Muhi Kristóf az informatikai szakokat mutatta be, illetve az EDDIE nevű applikációt, melyet hallgatótársaival fejlesztett. Az eseményt két logisztikára épülő játékos program zárta.