MINDEN EDDIGINÉL NAGYOBB VOLT AZ ÉRDEKLŐDÉS A NEUMANN JÁNOS EGYETEM NYÍLT NAPJA IRÁNT

2018. november 21-én szerdán tartotta az idei tanév első nyílt napját a Neumann János Egyetem 4 kara Kecskeméten.

A Gazdaság Tudományi Kar, a GAMF Műszaki és Informatika Kar, a Pedagógusképző Kar és a Kertészeti és Vidékfejlesztési Kar is rekord számú látogatót fogadott.  A megjelent érdeklődők információkat kaphattak a képzésekről, ösztöndíj és kollégiumi lehetőségekről. Megismerkedhettek az egyetem duális partnereivel, bejárhatták az intézmény épületeit, sőt interaktív játékkal készült mindenegyes kar. A nyílt nap zárásaként a GAMF Kar szervezésében egyetemünkre látogatott Farkas Bertalan Dandártábornok, kutatómérnök. Magyarország első és egyetlen űrhajósa izgalmas, teltházas előadást tartott. A következő nyílt napra 2019. január 16 – án kerül sor, de ott lesz az egyetem a 19. EDUCATIO Szakkiállításon is 2019. január 10-12. között.

GALÉRIA