Népszerű a Makovecz Program a Neumann János Egyetem GAMF Műszaki és Informatikai Karán

A Makovecz Program keretében 2019 áprilisában egy tíz fős hallgatói csapat érkezett a Szabadkai Műszaki Szakfőiskoláról a Neumann János Egyetem GAMF Műszaki és Informatikai Karára. Ez már a második alkalom, hogy a szerbiai intézménnyel tavaly kötött megállapodást követően rövid tanulmányútra látogattak el hozzánk. A vendéghallgatók intézményünk korszerűen felszerelt laboratóriumaiban magas színvonalú elméleti és gyakorlati tudást sajátíthattak el, többek között ipari informatika és robotika témakörökben.

Ugyanebben az időben első alkalommal tettek látogatást GAMF-os hallgatók a Szabadkai Műszaki Szakfőiskolán, ahonnan mind a szakmai, mind pedig a kulturális programok tekintetében sok-sok pozitív tapasztalattal, kellemes élményekkel gazdagodva tértek haza.