NEVES KONFERENCIÁNAK AD OTTHONT A NEUMANN JÁNOS EGYETEM

80 fő érkezett mintegy 10 országból a június 7-én kezdődő kétnapos 23. Manufacturing 2018 angol nyelvű konferenciára, melynek először ad otthont a Neumann János Egyetem.

Az Egyetem számára a rendezés lehetősége hatalmas megtiszteltetés, hiszem tudományos szempontból ez lényeges előrelépés az intézmény életében. A konferenciát Dr. Takács János, a Gépipari Tudományos Egyesület vezetője nyitotta meg, előrevetítve a kétnapos tudományos konferencia programjait és témaköreit. A résztvevőket köszöntötte továbbá Dr. Kovács Lóránt, a GAMF Műszaki és Informatikai Kar dékánja és beszélt az Egyetem egyre bővülő képzési kínálatáról.

Az új gyártástechnológiai trendekről, gyártáslogisztikáról és az ipar 4.0-ról szóló plenáris üléseket követően a résztvevők három szekcióra bomlanak, ahol szakirányú témákról folyik majd a diskurzus.

Az előadók által felvezetett témák publikációban neves idegen nyelvű szakmai online folyóiratokban kerülnek majd publikálásra.