Regisztrációs lehetőség az Aranydiploma átadó ünnepségre

Tisztelt Egykori Hallgatónk!

A Neumann János Egyetem idén is megünnepli a GAMF Karon 50 éve végzettek diploma átadásának jubileumát, mely alkalomból Aranydiploma átadó ünnepi kari tanácsülést tartunk.

Az ünnepségre szeretettel meghívja Önt és kedves hozzátartozóját az egyetem vezetősége.

A díszdiploma kiállításához szükségünk van egyes információkra Öntől, melyek megadásához itt talál egy adatbekérő ívet.

Kérjük, amennyiben Ön még nem töltötte ki korábban ezt a nyomtatványt, vagy valamelyik mellékletét, úgy szíveskedjen kitöltve, a mellékletekkel együtt visszajuttatni 2019. július 1-ig az alábbi elérhetőségek valamelyikére:

Postai úton vagy személyesen:

Neumann János Egyetem

Hallgatói Szolgáltató Központ

6000 Kecskemét, Izsáki út 10.

Elektronikus úton:

hszk@uni-neumann.hu

Továbbá várjuk szíves visszajelzését, részvételi szándékát és az esetleges kísérőt illetően a megadott elérhetőségeken!