ÜZEMMÉRNÖK-INFORMATIKUS SZAKKAL BŐVÜL A GAMF KAR KÉPZÉSI PORTFÓLIÓJA

Szeptembertől újabb szakkal gazdagodik a Neumann János Egyetem informatikai képzés-csomagja: indul az üzemmérnök-informatikus szak.

Kinek ajánljuk ezt a szakot?

Annak, aki

• gyorsabban szeretne informatikus diplomát,
  • a képzés után rögtön dolgozni szeretne,
  • gyakorlatias gondolkodású,
  • megelégszik kevesebb elméleti jellegű tananyaggal is.

Ha valaki így gondolja, annak ajánljuk a Neumann Egyetem GAMF Karán induló üzemmérnök-informatikus képzését, egy kiváló tantervvel és rengeteg korszerű ismerettel. Ez a képzés nem BSc, hanem egy BProf szak, ami teljesen új találmány a magyar felsőoktatásban. Ez a szak is ugyanúgy felsőfokú diplomát ad, de csak 6 féléves, azaz egy félévvel rövidebb a BSc szaknál és valamivel kevesebb tananyagot tartalmaz. Emellett a szak tantervében nagy súllyal szerepel a gyakorlati képzés. Az egyetemünkön induló szakon a hallgatók két specializáció közül választhatnak majd: lehetnek szoftverfejlesztők vagy ipari automatizálási szakemberek.