Egy nap alatt a logisztika körül 2022

Versenykiírás

1. január 14-15-án a Neumann János Egyetem GAMF Műszaki és Informatikai Kar logisztikai mérnöki alapszak megrendezi a VI. Egy nap alatt a logisztika körül című 24 órás logisztikai versenyt 11-15. osztályos középiskolás diákok számára.

A verseny időpontja, helyszíne

A verseny két fordulóból áll. 1. fordulóban egy online tesztet kell kitölteni 2022. január 9. 24:00-ig. A 2. forduló 2022. január 14-én 12:00-kor kezdődik és 2022. január 15-án 12:00-kor ér véget.

A verseny határidői

A nevezési határidő 2022. január 9. 24:00. Értesítés a verseny 2. fordulójába való bekerülésről várhatóan 2021. január 11. 12:00-ig.

A verseny célja

A műszaki terület és a logisztika iránt érdeklődő diákoknak betekintést engedni a logisztika világába, ezzel elősegítve pályaválasztási döntésüket.

A verseny résztvevői

Bármely középfokú oktatási intézmény 11-15. évfolyamos tanulói 3 fős csapatban. Egy csapat tagjai különböző iskolák és különböző évfolyamok tanulói is lehetnek.

Versenyfeladat

Az 1. fordulóban a csapatoknak egy 5 kérdésből álló online feladatsort és számítási példát kell megoldaniuk. A 2. fordulón egy valós ipari kihívásra kell megoldási javaslatot tenniük a csapatoknak.

Jelentkezés módja

Jelentkezni a „JELENTKEZZ MOST!”-ra kattintva lehet, amely egy kérdőívhez irányítja az érdeklődőket. Itt meg kell adni a csapat (a csapat email címéhez a kérdőívet kitöltő csapattag/kapitány email címét kell beírni) és a csapattagok adatait. Válaszolniuk kell egy 5 kérdésből álló feladatsorra és egy számítási példát kell megoldaniuk.

Kísérő tanárok a versenyen

Amennyiben egy csapattal jön kísérő tanár, azt a csapatnak jeleznie kell az 1. fordulós kérdéssor kitöltése során a megfelelő helyen.

A verseny díjazása

Értékes díjak kerülnek kiosztásra a legjobb csapatok között. Az első helyezett csapat körülbelül 150 000 Ft értékben kap díjat, illetve további nyeremények kerülnek kiosztásra.