Logisztika Napja a GAMF Műszaki és Informatikai Karon

2022. április 21-én az országos Logisztika napja rendezvénysorozat keretein belül a Neumann János Egyetem GAMF Karának Logisztikai mérnök alapszakán egy kerekasztal beszélgetésre került sor az egyetem dísztermében. A beszélgetésre meghívást kaptak a 2021-ben és 2022-ben végzett logisztikai mérnökök, akik a rendezvényre érkező érdeklődőknek és jelenlegi hallgatóinknak meséltek arról, hogy hogyan is kerültek a logisztika területére és a Neumann János Egyetemre, illetve, hogy jelenleg milyen tapasztalataik vannak a munka világában. Meghívott vendégeink voltak: Papp Judit, Berkes Roland, Rapi Kristóf, Bosnyák Krisztián és Sulik Csenge. Az esemény megnyitásaként Dr. Török Erika a logisztikai mérnök szak szakcsoportvezetője köszöntötte a megjelenteket.

A friss diplomás mérnökök számos információt és hasznos tapasztalatot osztottak meg a résztvevőkkel mind az egyetemi évekkel, a szakdolgozat megírásával és a munkakereséssel kapcsolatban egyaránt. A logisztikai mérnök szak nevében köszönjük minden kedves megjelentnek a részvételt.