Megvannak a Learn for Future Hungary 2024 verseny nyertesei

2024. év végén a Huawei Hungary Learn for the Future Hungary 2024 tanulmányi versenyt hirdetett a magyarországi Huawei Academy program keretében.

A feladat az volt, hogy 2024. december 15-31. között tegyenek le minél több vizsgát a Huawei ICT Academy képzéseiből és küldjék be a sikeres vizsgákért kapott online badgeket.

A versenyben résztvevők kedvenc témái a következők voltak:

AI, Computer Network, IoT, 5G, Cloud, Datacom és Digital Power

A versenybe nevezettek közül a legtöbb online záróvizsgát sikeresen teljesítő diákokat díjazzuk a következők szerint:

Az 1. helyezést Kovacsik Péter, a Pécsi Tudományegyetem hallgatója érte el, aki 18 online vizsgát tett le és így egy 200.000 Ft értékű Media Markt ajándékkártyát kap.

 A 2. helyezett Haris Bence lett, aki szintén a Pécsi Tudományegyetem hallgatója, 16 letett vizsgával egy 150.000 Ft értékű Media Markt ajándékkártyát vihet haza.

A 3. helyezett Kökény Lénárd György, a Neumann János Egyetem hallgatója és 8 letett vizsgájával az 50.000 Ft értékű Media Markt ajándékkártyával gazdagodik.

A díjazottakkal személyesen veszzük fel a kapcsolatot, a díjátadásra 2025. január 17-én kerül sor a Huawei irodájában.

Gratulálunk a nyerteseknek!