Microsoft Copilot – MI által vezérelt produktivitás a mindennapokban

Copilot

Előadó: Kozák János, Crayon Magyarország Kft.

Időpont: 2024. október 10. 14:00 – 15:30

Helyszín: NJE GAMF 4/315 Google Maps

Az előadás tartalmából
Az előadás során bemutatjuk a Microsoft Copilot megoldást, amely mesterséges intelligencia alapú technológiát kínál a mindennapi munkafolyamatok hatékonyabbá tételéhez. A Copilot az olyan Microsoft 365 alkalmazásokba integrálódik, mint a Word, Excel, PowerPoint, Outlook, és Teams, és lehetővé teszi, hogy intelligens ajánlásokkal, automatizált feladatokkal és adatelemzéssel segítse a felhasználókat.

Az előadás a következő témákat érinti:

• Mi az a Microsoft Copilot?: Áttekintés a technológia működéséről és céljairól.
  • MI alapú automatizálás: Hogyan segíti a mesterséges intelligencia a felhasználókat a dokumentumkészítésben, adatelemzésben és kommunikációban.
  • Integráció és hatékonyság: A Copilot integrálása a Microsoft 365 alkalmazásokba, és hogyan növelheti a hatékonyságot különböző iparágakban.
  • Adatbiztonság és felügyelet: Hogyan biztosítja a Copilot, hogy az érzékeny adatok védettek maradjanak az MI használata során.

Az előadóról
Kozák János több mint 7 éve birtokolja a Microsoft MVP címét, amely a Microsoft legnagyobb szakmai kitüntetése, és minden évben ki kell érdemelnie a tulajdonosának. János az egyetem korábbi hallgatója, és több éve részt vesz a Neumann János Egyetem életében, szakmai előadóként és oktatóként. Pár éve az egyetem megjutalmazta a “Címzetes Egyetemi Docens” címmel. Jelenleg a Crayon Magyarország egyik felső vezetője, mint “delivery lead” irányítja a szakmai csapatokat, és együttműködik a cégcsoport külföldi leányvállalataival

Minden érdeklődőt szeretettel várunk! Az előadáson történő részvétel ingyenes.