MikroTik Academy

MikroTik-ről röviden A MikroTik egy lett vállalat, amelyet 1996-ban alapítottak útválasztók és vezeték nélküli internetszolgáltatói rendszerek fejlesztésére. A MikroTik ma már a világ legtöbb országában

Egyetemi mobilitás pályázat 2024 ősz

A Neumann János Egyetem GAMF Műszaki és Informatikai Kara pályázatot hirdet a CEEPUS – Közép-
európai Felsőoktatási Csereprogram keretén belül hallgatói, illetve oktatói mobilitásban való
részvételre a 2024/2025-ös tanév őszi félévére.

ARANYDIPLOMA 2024

A Neumann János Egyetem GAMF Műszaki és Informatikai Kara várja az 1974-ben végzett öregdiákok jelentkezését az Aranydiplomájuk átvétele okán.

Logisztika Napja a Neumann János Egyetemen

2024. április 18-án 50 fő érdeklődő jelenlétével sikerrel zajlott le a Neumann János Egyetemen a Logisztika Napja 2024 rendezvénysorozat kapcsán „Pharmalogisztika 3D-ben” címmel megrendezett pódiumbeszélgetés.

Véget ért a Neumann János programozó verseny

A Neumann János Egyetem GAMF Műszaki és Informatikai Kara és a Kecskeméti Bányai Júlia Gimnázium országos többfordulós, nemzetközi középiskolai programozó versenyt hirdetett 9-14. évfolyamos diákok 2-3 fős csapatai részére.

Konténerizáció és Kubernetes

A DevOps, az agilis szoftverfejlesztés és a mikroszolgáltatások hozzásegítenek ahhoz, hogy megfeleljünk az egyre gyorsabb kiszolgálást sürgető ügyféligényeknek. Az agilis működéshez – többek között – megfelelő infrastruktúrát is kell biztosítsunk.
Időpont: 2024.04.18. 14:00