Cybersecurity and IoT

Ensuring the security of IoT systems involves implementing robust encryption protocols, authentication mechanisms, and access controls to protect data integrity and confidentiality.

Időpont: 2024.02.29. 10:00

Fehérvári Attila

Automotive SPICE

Az Automotive SPICE egy olyan keretrendszer és modell, amelyet az autóipari szoftverfejlesztési folyamatok értékelésére és fejlesztésére alkalmaznak.

Időpont: 2024.02.29. 14:00

ASP.NET 8 és NGFW képességek bemutatása

Az előadásban először ismertetésre kerül a webfejlesztés ASP.NET Blazor és Minimal API segítségével, majd a következő generációs tűzfalak képességei kerülnek bemutatásra.
Időpont: 2024.03.21. 14:00

Neutech 2023-2024

Idén is lesz utazó egyetem középiskolásoknak!  A kecskeméti Neumann János Egyetem karait bemutató látványos utazó kamion Kecskemétről indulva 11 város középiskoláiba látogat el a 2023-2024-es

Neumann János programozó verseny

A Neumann János Egyetem GAMF Műszaki és Informatikai Kara és a Kecskeméti Bányai Júlia Gimnázium országos többfordulós, nemzetközi középiskolai programozó versenyt hirdet.

Meghívó Prof. Dr. Aleksandar Vencl előadásaira

November 16-án Karunk vendége lesz a CEEPUS-program keretében Prof. Dr. Aleksandar Vencl, a Belgrádi Egyetem Gépészmérnöki Karának munkatársa.
Minden érdeklődőt szeretettel várunk előadásaira, amelyek ismertetői alább olvashatók.