Microsoft 365

Időpont: október 20. 14:00-15:30
Helyszín: Neumann János Egyetem, GAMF Műszaki és Informatikai Kar, 4/315

Logisztikus hallgatóink a GONG rádióban

Kiss Betti és Gál Kitti logisztika szakos hallgatóink meséltek a GONG rádióban Erasmus program keretében külföldi tanulmányaikról: https://gongradio.hu/visszahallgathato_musorok/258709-beszelgetes-kiss-bettivel-es-gal-kittivel-kecskemeti-egyetemistakkal

Szakdolgozati témajavaslat

Már elérhető a lenti linken a NJE GAMF Műszaki és Informatikai Kar Szakdolgozati/diplomatervi témajavaslat bejelentő űrlapja.

GAMF Mentorprogram

NRG Ösztöndíj – Egy félévben legalább 30 kreditet teljesítő hallgatók számára

Tanulmányi út Rastattban

A 2020-as tanévben, Kecskeméti Neumann János Egyetem Gamf karán megrendezett „Egy nap alatt a logisztika körül” tanulmányi verseny első helyezettjei lettek: Krepsz Gréta, Kratochil Nóra, Ragács Fanni.
A verseny fődíja egy Rastatt-i gyárlátogatás a Duvenbeck cég székhelyénél.

NRG Beiskolázást Támogató Ösztöndíj

A Neumann János Egyetem az NRG Beiskolázást támogató ösztöndíj lehetőségét kiterjeszti egy teljes tanulmányi időszakot átfogó kiválósági ösztöndíjrendszerré, melynek következtében a hallgatók további ösztöndíj modulokra pályázhatnak.