Véget ért a Neumann János programozó verseny

A Neumann János Egyetem GAMF Műszaki és Informatikai Kara és a Kecskeméti Bányai Júlia Gimnázium országos többfordulós, nemzetközi középiskolai programozó versenyt hirdetett 9-14. évfolyamos diákok 2-3 fős csapatai részére.

Konténerizáció és Kubernetes

A DevOps, az agilis szoftverfejlesztés és a mikroszolgáltatások hozzásegítenek ahhoz, hogy megfeleljünk az egyre gyorsabb kiszolgálást sürgető ügyféligényeknek. Az agilis működéshez – többek között – megfelelő infrastruktúrát is kell biztosítsunk.
Időpont: 2024.04.18. 14:00

A digitális világ védelmezői

Ceepus program 2024. 02.29

Február 29-én Karunk vendége lesz a CEEPUS-program keretében Prof. Dr. Miloš Ranisavljev, az Újvidéki Egyetem Műszaki Karának munkatársa.

Kvantum összfonódás

Kvantum elmélkedés

A kvantumelmélet forradalmasíthatja a számítástechnikát, lehetővé téve olyan feladatok megoldását, amelyek a hagyományos számítógépekkel évtizedekig vagy évszázadokig tartanának.

Időpont: 2024.03.28. 14:00