CEEPUS EGYÉNI MOBILITÁSI PÁLYÁZATOK 2023

Tisztelt Hallgatók és Oktatók! Tájékoztatjuk Önöket, hogy a http://www.ceepus.info weboldalon megnyílt a jelentkezési felület a 2023/2024-es tanév tavaszi félévére szóló (2024. február 1. – 2024.

Robotautó Programozó verseny Neumann János emlékére

Neumann János születése 120. évfordulójának alkalmából a Neumann János Egyetem GAMF Műszaki és Informatikai Kara többfordulós Arduino robotautó programozó versenyt hirdet 9-14. évfolyamos diákok részére. Határon túli magyar középiskolások jelentkezését is várjuk!

Ipar a zsebedben!

Az elmúlt 10 évben az Ipar 4.0-ra készül mindenki, még ha nem is minden részletében ismert, hogy mit is jelent az pontosan. Az előadás
gyakorlati példákon keresztül mutat be olyan ipar 4.0 megoldásokat, amelyek akár már egy zsebben is elférnek.

Időpont: 2023.09.28. 14:00

Kitüntetések átadása a GAMF Karon

Idén is jutalmat vehettek át azon oktatók, hallgatók és kari munkatársak, akik az elmúlt években kiemelkedően munkát végeztek a saját szakterületükön.